RĒĶINI GALVĀ 2014/15

STARPTAUTISKAIS FINĀLS
norisināsies 2015.gada 9.maijā
Rīgas 28.vidusskolā,
Rīgā,




Sacensības norisinās 3 etapos:

Latvijas kārta I etaps - 31.01.2015 23.59 - Izlases triatlons   
 
Latvijas kārta II etaps - 02.02.2015 08.00 - 21.02.2015 23.59 Labvēlīgais triatlons.
 
Latvijas kārta III etaps 23.02.2015 08.00 - 14.03.2015 23.59 Statiskais triatlons
 
Latvijas fināls  10.04.2015 11.30- 16.00 Pieccīņa


PROJEKTA ATBALSTĪTĀJI

   Microsoft    Rīgas Valsts 1.ģimnāzija


RĒĶINI GALVĀ 2015

Pranglimine

International competition

   

 

Latvijas fināla-2015 REZULTĀTI


Starptautiskās kārtas dalībnieki

GRUPA 1.-3.KLASES:

Ranking Name School/team Class Result 1. 2. 3. 4. 5.
1. Voicehs Ivanovskis Rīgas 25.vidusskola 2.klase 20178 3579 4048 3853 4165 4533
2. Sebastians Ivanovskis Rīgas 25.vidusskola 2.klase 17738 3402 3748 3341 3339 3908
3. Renarins Liepins O.Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskola 3.klase 15194 2787 3100 2854 3524 2929
4. Dāvis Apfelbaums Ventspils Centra pamatskola 3.klase 14259 2709 2760 2865 3274 2651
5. Janis Jaunzems Rīgas 84.vidusskola 3.klase 12682 2397 2547 2444 2779 2515
6. Beata estere Mactama Ventspils Centra pamatskola 2.klase 10411 2233 2407 2620 1728 1423
7. Gvido Šnuka Rīgas 47.vidusskola 3.klase 10193 1939 1853 1875 2631 1895
8. Kārlis Zeidaks Rīgas Angļu ģimnāzija 3.klase 10132 2280 1519 1728 2870 1735
9. Elisa Hanna Štamere Ventspils Centra pamatskola 2.klase 8918 2292 1757 1852 1865 1152
10. Haralds Stumps Rīgas 84.vidusskola 3.klase 7014 1126 1089 1155 2569 1075
11. Andris Mazais Rīgas 84.vidusskola 3.klase 6701 1405 1529 858 1792 1117
12. Arturs Berovskis Rīgas 84.vidusskola 3.klase 6577 1029 1028 994 2478 1048
13. Emīls Juris Gelašs Salaspils 1.vidusskola 3.klase 4777 1128 926 734 1240 749

1.KLASE:

Ranking Name School/team Class Points 1. 2. 3.
1. Marta Borherta Ventspils Centra pamatskola 1.klase 7045 3135 3910 2835

GRUPA 4.-6.KLASES:

Ranking Name School/team Class Result 1. 2. 3. 4. 5.
1. Aleksandrs Semjonovs Rīgas 66. speciālā vidusskola 6. klase 24092 3921 4589 5691 4263 5628
2. Rihards Bekasovs Rīgas 25.vidusskola 6. klase 21237 3681 4029 4748 3801 4978
3. Lorens Kaužēns Rīgas 25.vidusskola 6. klase 13808 3443 3212 2890 1914 2349
4. Ivars Žeibe Rīgas 25.vidusskola 4.klase 10583 2491 2381 1655 1477 2579
5. Reinis Millers Rīgas 25.vidusskola 6. klase 10254 2144 2329 1936 1835 2010
6. Jevgeņijs Stadņiks Rīgas Rīnūžu ģimnāzija 5.klase 9566 1979 2173 1786 1823 1805
7. Jānis Kāposts Smiltenes Trīs pakalnu sākumskola 4.klase 9484 2544 2577 1368 1274 1721
8. Kristīne Būce Smiltenes Trīs pakalnu sākumskola 6. klase 9074 2170 2096 1317 1535 1956
9. Eriks Vevers Rīgas 25.vidusskola 6. klase 8856 2262 2113 1491 1282 1708
10. Karolīna Buceneka Rīgas Purvciema vidusskola 4.klase 8747 1970 1995 1255 1495 2032
11. Jūlia Zilbere Rīgas 34.vidusskola 4.klase 8482 1933 1858 1192 1582 1917
12. Kristers Stūris Smiltenes Trīs pakalnu sākumskola 4.klase 8214 2121 1918 1207 856 2112

GRUPA 7.-12.KLASES (JAUNIETES):

Ranking Name School/team Class Result 1. 2. 3. 4. 5.
1. Evija Ungure Rīgas Valsts 2.ģimnāzija 12. klase 16184 3004 3537 2583 3142 3918
2. Sandra Siliņa Cēsu Valsts ģimnāzija 7. klase 12991 2680 2610 2013 2328 3360
3. Aleksandra Timofejeva Friča Brīvzemnieka pamatskola 9. klase 12859 2354 2458 2530 2634 2883
4. Madara Siliņa Cēsu Valsts ģimnāzija 10. klase 11309 2712 2528 2050 1831 2188
5. Vlada Agafonova Alūksnes novada vidusskola 9. klase 6731 1948 1283 1087 1103 1310
6. Zane Liepiņa Rīgas 25.vidusskola 8. klase 6479 1703 1473 1152 990 1161
7. Sabīne Kuprovska Rīgas 25.vidusskola 11. klase 6277 1591 1402 1244 942 1098
8. Evelīna Kalniņa Alūksnes novada vidusskola 7. klase 6153 1767 1221 1005 930 1230
9. Laura Bukēviča Rīgas 25.vidusskola 8. klase 5898 1534 1101 1116 802 1345
10. Sabine Budeviča Bilskas pamatskola 7. klase 5759 1151 1200 1242 1297 869
11. Renāte Kupriša Smiltenes ģimnāzija 8. klase 5613 1403 1113 1034 793 1270
12. Veronika Karpeko RISEBA Profesionālā vidusskola VICTORIA 10. klase 5407 1329 1205 1022 919 932

  GRUPA 7.-12.KLASES (JAUNIEŠI):

Ranking Name School/team Class Result 1. 2. 3. 4. 5.
1. Renāts Tutiņš Cēsu Valsts ģimnāzija 11. klase 21366 3141 4228 2740 7065 4192
2. Ēriks Žeibe Rīgas Valsts tehnikums 10. klase 16688 3016 3752 2527 3512 3881
3. Deniss Ozerskis Pamatskola "Harmonija" 7. klase 14651 3007 2837 2644 2248 3915
4. Ainars Mirkss Rīgas 66. speciālā vidusskola 12. klase 11957 2492 2649 1849 2555 2412
5. Pauls Pencis Jūrmalas 1.ģimnāzija 8. klase 11644 2534 2740 1923 1650 2797
6. Rainers Hermanovskis Smiltenes ģimnāzija 8. klase 11335 2710 2160 2036 1213 3216
7. Antonins Vorona ISMA "Premjers" 10. klase 7642 1599 1406 1474 1216 1947
8. Oskars Pencis Jūrmalas 1.ģimnāzija 12. klase 7621 1601 1535 1414 1076 1995
9. Oskars Jaunslavietis Alūksnes novada vidusskola 9. klase 7516 1893 1580 1196 1278 1569
10. Dinārs Cerbulis Smiltenes ģimnāzija 8. klase 6657 2130 1428 858 672 1569
11. Denis Surakov ISMA "Premjers" 8. klase 6208 1379 1377 1035 1006 1411
12. Arturs Zebins Smiltenes ģimnāzija 8. klase 6184 1898 1239 1104 521 1422
13. Artūrs Zvirgzdiņš Madonas Valsts ģimnāzija 8. klase 5251 1214 1193 992 688 1164

GRUPA VETERĀNI (SIEVIETES):

Ranking Name School/team Class Result 1. 2. 3. 4. 5.
1. Anita Kozlovska Valkas ģimnāzija Pieaugušais 13420 2450 2595 2404 2675 3296
2. Guntra Pakule Smiltenes ģimnāzija Pieaugušais 12680 2844 2899 2058 1840 3039
3. Agra Jērica Kalētu pamatskola Pieaugušais 11084 2164 2190 1833 1983 2914
4. Dzidra Šterna Krotes Kronvalda Ata pamatskola Pieaugušais 10016 2114 1946 1888 1817 2251
5. Inita Lāce Alūksnes novada vidusskola Pieaugušais 8803 1720 1618 1548 1512 2405
6. Diāna Siliņa Cēsu Valsts ģimnāzija Pieaugušais 8298 1659 1613 1517 1456 2053
7. Ineta Untule Ata Kronvalda Durbes vidusskola Pieaugušais 8068 1656 1337 1713 1649 1713
8. Līga Krūmiņa Alūksnes novada vidusskola Pieaugušais 7049 1911 1500 2000 1638 0
9. Andra Ivanovska Rīgas 25.vidusskola Pieaugušais 5783 1494 1065 1148 1000 1076

GRUPA VETERĀNI (VĪRIEŠI):

Ranking Name School/team Class Result 1. 2. 3. 4. 5.
1. Raivis Ogorodovs Lizuma vidusskola Pieaugušais 22397 3357 3809 3608 6310 5313
2. Ēriks Ivanovskis Rīgas 25.vidusskola Pieaugušais 20174 2968 4231 2576 5694 4705
3. Andis Ogorodovs Lizuma vidusskola Pieaugušais 19558 3317 3502 3554 4478 4707
4. Pēteris Ciekurs Rīgas Valsts 2.ģimnāzija Pieaugušais 13878 2481 3359 2101 2683 3254
5. Artis Soste Cēsu Valsts ģimnāzija Pieaugušais 10118 2166 2040 1547 1623 2742
6. Juris Arajs O.Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskola Pieaugušais 7532 1344 1181 1466 1713 1828
7. Aigars Ignatjevs Rīgas 28.vidusskola Pieaugušais 6966 1412 1293 1217 1162 1882
8. Mihails Zilbers Rīgas 34.vidusskola Pieaugušais 6534 1515 1271 1087 1077 1584

Latvijas fināls-2015

2015. gada 10. aprīlis Rīgas 28.vidusskola, Rīga, Sliežu iela 23


Pasākumu darba kārtība


Laiks

Pasākums

Telpa

10:00-11:00

Sacensību dalībnieku, skolotāju ierašanās

 

11:00-11:10

Starptautiskā turnīra „Rēķini galvā” Latvijas fināla atklāšana

Svinību zālē

11:10-11:30

Iesildīšanās RĒĶINI GALVĀ Latvijas fināls 1.-3.klase, 7.-12.klase meitenes un 4.-6.klase

 

Pusdienas

  • veterāni vīrieši,
  • 7.-12.klase zēni
  • veterāni sievietes.

26., 28. un 29. kabinetā

 

 

Skolas ēdnīcā

11:30-12:20

Sacensības RĒĶINI GALVĀ Latvijas fināls (PIECCĪŅA):

  • 1.-3.klase,
  • 7.-12.klase meitenes,
  • 4.-6.klase.

 

 Pusdienas

  • veterāni vīrieši,
  • 7.-12.klase zēni un
  • veterāni sievietes

26., 28. un 29. kabinetā. Svinību zālē sacensību laikā tie, kas nepiedalās sacensībās un ir paēduši pusdienas, vēro tiešraidē dalībnieku rezultātus

 


Skolas ēdnīcā

12:20-12:30

Starpbrīdis

 

12:30-12:40

Iesildīšanās RĒĶINI GALVĀ Latvijas fināls veterāni vīrieši, 7.-12.klase zēni un veterāni sievietes iesildīšanās

 

Pusdienas

  • 1.-3.klase,
  • 7.-12.klase meitenes un
  • 4.-6.klase

26., 28. un 29. kabinetā

 

 

 

Skolas ēdnīcā

12:40-13:30

Sacensības RĒĶINI GALVĀ Latvijas fināls (PIECCĪŅA):

  • veterāni vīrieši,
  • 7.-12.klase zēni,
  • veterāni sievietes .

 

 

Pusdienas

  • 1.-3.klase,
  • 7.-12.klase meitenes,
  • 4.-6.klase

26., 28. un 29. kabinetā. Svinību zālē sacensību laikā tie, kas nepiedalās sacensībās un ir paēduši pusdienas, vēro tiešraidē dalībnieku rezultātus

 

Skolas ēdnīcā

13:30-13:50

Kafijas pauze

Svinību zālē

13:50-14:20

Apbalvošana

Svinību zālē



























APSVEICAM FINĀLISTUS-2015!

Latvijas finālisti 1.-3.kl.:

Ranking Name School/team Class Points 1. 2. 3.
1. Voicehs Ivanovskis Rīgas 25.vidusskola 2.klase 21811 10403 10462 11349
2. Sebastians Ivanovskis Rīgas 25.vidusskola 2.klase 18215 8008 9013 9202
3. Dāvis Apfelbaums Ventspils Centra pamatskola 3.klase 16185 0 8417 7768
4. Renarins Liepins O.Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskola 3.klase 13987 6927 6682 7060
5. Janis Jaunzems Rīgas 84.vidusskola 3.klase 13835 6107 7200 6635
6. Beata estere Mactama Ventspils Centra pamatskola 2.klase 10714 3329 6267 4447
7. Gvido Šnuka Rīgas 47.vidusskola 3.klase 9849 4617 5232 4324
8. Kārlis Zeidaks Rīgas Angļu ģimnāzija 3.klase 9695 4216 5199 4496
9. Artūrs Supe Cēsu 1.pamatskola 3.klase 9066 3698 5368 3212
10. Elisa Hanna Štamere Ventspils Centra pamatskola 2.klase 8860 3250 5610 0
11. Haralds Stumps Rīgas 84.vidusskola 3.klase 8460 4033 4427 3399
12. Andris Mazais Rīgas 84.vidusskola 3.klase 8239 3441 4538 3701
13. Arturs Berovskis Rīgas 84.vidusskola 3.klase 7861 3868 3993 3180
14. Emīls Gelašs Salaspils 1.vidusskola 3.klase 7438 3700 3738 0

 

Latvijas finālisti 4.-6.kl.:

Ranking Name School/team Class Points 1. 2. 3.
1. Aleksandrs Semjonovs Rīgas 66. speciālā vidusskola 6. klase 32042 16509 15533 14997
2. Rihards Bekasovs Rīgas 25.vidusskola 6. klase 25278 10796 13244 12034
3. Lorens Kaužēns Rīgas 25.vidusskola 6. klase 16502 7521 8405 8097
4. Ivars Žeibe Rīgas 25.vidusskola 4.klase 12297 5194 5960 6337
5. Edvards Miezītis Liepājas Centra sākumskola 5.klase 12272 5673 6599 0
6. Reinis Millers Rīgas 25.vidusskola 6. klase 11312 5951 5361 5080
7. Kristīne Būce Smiltenes Trīs pakalnu sākumskola 6. klase 11172 5160 5292 5880
8. Jānis Kāposts Smiltenes Trīs pakalnu sākumskola 4.klase 10574 4056 5345 5229
9. Jūlia Zilbere Rīgas 34.vidusskola 4.klase 10451 4584 4535 5867
10. Edgars Borherts Ventspils Centra pamatskola 5.klase 10419 5476 0 4943
11. Kristers Stūris Smiltenes Trīs pakalnu sākumskola 4.klase 10107 4075 6032 3649
12. Karolīna Buceneka Rīgas Purvciema vidusskola 4.klase 10102 4964 5138 4851
13. Jevgeņijs Stadņiks Rīgas Rīnūžu ģimnāzija 5.klase 10032 4211 5821 0
14. Eriks Vevers Rīgas 25.vidusskola 6. klase 9667 4597 5070 0

Latvijas finālisti 7.-12.kl.(meitenes):

Ranking Name School/team Class Points 1. 2. 3.
1. Evija Ungure Rīgas Valsts 2.ģimnāzija 12. klase 21989 12012 9977 0
2. Aleksandra Timofejeva Friča Brīvzemnieka pamatskola 9. klase 12944 5809 7078 5866
3. Madara Siliņa Cēsu Valsts ģimnāzija 10. klase 12755 5066 6786 5969
4. Sandra Siliņa Cēsu Valsts ģimnāzija 7. klase 12451 5142 6559 5892
5. Sabīne Kuprovska Rīgas 25.vidusskola 11. klase 9389 4348 5041 3611
6. Vlada Agafonova Alūksnes novada vidusskola 9. klase 9101 3035 5331 3770
7. Zane Liepiņa Rīgas 25.vidusskola 8. klase 9072 3106 4762 4310
8. Beate Velpe Smiltenes ģimnāzija 8. klase 8493 0 4550 3943
9. Veronika Karpeko Jūrmalas pilsētas Jaundubultu vidusskola 10. klase 8411 3347 5064 0
10. Melisa Kaškura Cēsu Valsts ģimnāzija 10. klase 8283 3989 4294 0
11. Renāte Kupriša Smiltenes ģimnāzija 8. klase 8230 2582 5182 3048
12. Sabine Budeviča Bilskas pamatskola 7. klase 7969 0 4195 3774
13. Evelīna Kalniņa Alūksnes novada vidusskola 7. klase 7670 2377 4474 3196
14. Laura Bukēviča Rīgas 25.vidusskola 8. klase 7669 3093 4216 3453

Latvijas finālisti 7.-12.kl.(zēni):

Ranking Name School/team Class Points 1. 2. 3.
1. Ēriks Žeibe Rīgas Valsts tehnikums 10. klase 18527 8965 9562 8228
2. Deniss Ozerskis Pamatskola "Harmonija" 7. klase 17465 7439 9002 8463
3. Ainars Mirkss Rīgas 66. speciālā vidusskola 12. klase 16773 6963 9810 6553
4. Renāts Tutiņš Cēsu Valsts ģimnāzija 11. klase 16142 6424 9718 0
5. Pauls Pencis Jūrmalas 1.ģimnāzija 8. klase 15637 6848 8789 6820
6. Rainers Hermanovskis Smiltenes ģimnāzija 7. klase 13270 4012 7752 5518
7. Dinārs Cerbulis Smiltenes ģimnāzija 8. klase 11360 5456 5904 3474
8. Oskars Pencis Jūrmalas 1.ģimnāzija 12. klase 11139 1857 6605 4534
9. Oskars Jaunslavietis Alūksnes novada vidusskola 9. klase 9789 4014 5775 3876
10. Renārs Rohtla Siguldas pilsētas vidusskola 9. klase 9330 3652 4366 4964
11. Antonins Vorona ISMA "Premjers" 10. klase 8910 4196 4714 0
12. Denis Surakov ISMA "Premjers" 8. klase 8881 2548 4244 4637
13. Arturs Zebins Smiltenes ģimnāzija 8. klase 8834 3385 5449 0
14. Artūrs Zvirgzdiņš Madonas Valsts ģimnāzija 8. klase 8748 4676 4072 3520

Latvijas finālisti veterāni (sievietes):


Ranking Name School/team Class Points 1. 2. 3.
1. Guntra Pakule Smiltenes ģimnāzija Pieaugušais 17638 8039 9599 7981
2. Anita Kozlovska Valkas ģimnāzija Pieaugušais 17351 8393 8958 7848
3. Egita Kamarūte Vidzemes augstskola Pieaugušais 16998 6676 9097 7901
4. Zane Pērkone Latvijas Universitāte Pieaugušais 16898 7005 8841 8057
5. Irina Volksone Rīgas 10.vidusskola Pieaugušais 16325 7096 8192 8133
6. Agra Jērica Kalētu pamatskola Pieaugušais 14812 6881 7931 6149
7. Dzidra Šterna Krotes Kronvalda Ata pamatskola Pieaugušais 13011 5229 6747 6264
8. Tatjana Sivačova Rīgas 47.vidusskola Pieaugušais 12140 5955 6185 0
9. Līga Krūmiņa Alūksnes novada vidusskola Pieaugušais 11510 4719 6171 5339
10. Andra Ivanovska Rīgas 25.vidusskola Pieaugušais 10687 5312 3288 5375
11. Diāna Siliņa Cēsu Valsts ģimnāzija Pieaugušais 10196 4831 5365 4234
12. Veranika Karpeka Andreja Pumpura Rīgas 11.pamatskola Pieaugušais 10035 4744 5291 0
13. Inita Lāce Alūksnes novada vidusskola Pieaugušais 9517 4018 4840 4677
14. Ineta Untule Ata Kronvalda Durbes vidusskola Pieaugušais 8306 3694 3935 4371
 

Latvijas finālisti veterāni (vīrieši):

Ranking Name School/team Class Points 1. 2. 3.
1. Raivis Ogorodovs Lizuma vidusskola Pieaugušais 21546 8987 12559 0
2. Andis Ogorodovs Lizuma vidusskola Pieaugušais 21244 0 10914 10330
3. Ēriks Ivanovskis Rīgas 25.vidusskola Pieaugušais 20815 6483 10238 10577
4. Nauris Ogorodovs Lizuma vidusskola Pieaugušais 20695 0 12162 8533
5. Pēteris Ciekurs Rīgas Valsts 2.ģimnāzija Pieaugušais 17025 8374 0 8651
6. Artis Soste Cēsu Valsts ģimnāzija Pieaugušais 14232 6886 7346 6390
7. Oskars Radzins Cēsu Valsts ģimnāzija Pieaugušais 11975 6413 5562 5389
8. Juris Arajs O.Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskola Pieaugušais 10581 3987 5453 5128
9. Artūrs Riekstiņš Cēsu Valsts ģimnāzija Pieaugušais 10089 4625 5464 4112
10. Aigars Ignatjevs Rīgas 28.vidusskola Pieaugušais 9781 3650 5314 4467
11. Arturs Doils Ambeļu sākumskola Pieaugušais 7897 0 5120 2777
12. Mihails Zilbers Rīgas 34.vidusskola Pieaugušais 7853 3238 3978 3875
13. Janis Gjacs Lizuma vidusskola Pieaugušais 6485 6485 0 0
14. Ilmārs Rutks Ogresgala pamatskola Pieaugušais 6442 2670 3256 3186

Sacensības norisinās 3 etapos:

Latvijas kārta I etaps - 31.01.2015 23.59 - Izlases triatlons   
 
Latvijas kārta II etaps - 02.02.2015 08.00 - 21.02.2015 23.59 Labvēlīgais triatlons.
 
Latvijas kārta III etaps 23.02.2015 08.00 - 14.03.2015 23.59 Statiskais triatlons
 
Latvijas fināls  10.04.2015 14.10 - 16.00 Pieccīņa  Rīgas 28.vidusskolā