RĒĶINI GALVĀ 2015-2016


PRANGLIMINE - WORLD CHAMPIONSHIPS 
May 7, 2016. Slovenia Murska Sobota
REZULTĀTI


LATVIJAS FINĀLA REZULTĀTI


STARPTAUTISKĀ FINĀLA DALĪBNIEKI:

1.-3.klašu grupa.

Ranking Name School/team Class Result 1. 2. 3. 4. 5.
1. Sebastians Eduards Ivanovskis Rīgas 25.vidusskola 3.klase 19920 3525 3954 3900 3712 4829
2. Sendija Vasilevska Rīgas 25.vidusskola 3.klase 14259 2788 2928 2885 3386 2272
3. Beata Estere Mactama Ventspils Centra pamatskola 3.klase 11589 2428 2408 2470 2111 2172
4. Endžija Evelīna Valdmane Ventspils Centra pamatskola 3.klase 11578 2299 2170 2371 2722 2016
5. Henrijs Lācis Ventspils Centra pamatskola 3.klase 10748 2368 2050 2453 2062 1815
6. Alekss Petrovs Ventspils Centra pamatskola 3.klase 10098 2373 1961 2105 2756 903
7. Reinis Jēkabsons Rīgas 25.vidusskola 3.klase 10003 2144 1936 1988 2062 1873
8. Anna Ugaine Rīgas Pļavnieku pamatskola 3.klase 9332 2339 1575 1747 2162 1509
9. Marcis Mustermanis Rīgas 25.vidusskola 3.klase 9068 1732 1653 1784 2400 1499
10. Gustavs Tīrmanis Ventspils Centra pamatskola 3.klase 9004 1734 1564 1700 2453 1553
11. Līva Mazuļčika Ventspils Centra pamatskola 3.klase 8923 1874 1825 1830 2385 1009
12. Peteris Dzerins Rīgas 25.vidusskola 3.klase 8129 1877 1324 1414 2079 1435
52. Tomass Zilbers Rīgas 34.vidusskola 1.klase 5454 2377 2768 2686

4.-6.klašu grupa.

Ranking Name School/team Class Result 1. 2. 3. 4. 5.
1. Voicehs Ivanovskis Rīgas 25.vidusskola 4.klase 20753 4931 4536 2946 3842 4498
2. Dāvis Apfelbaums Ventspils Centra pamatskola 4.klase 14712 3094 3163 2599 2071 3785
3. Gvido Šnuka Rīgas 47.vidusskola 4.klase 12155 2591 2249 2085 1813 3417
4. Jānis Jaunzems Rīgas 84.vidusskola 4.klase 11812 2501 2682 1870 1796 2963
5. Renars Liepins O.Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskola 4.klase 11583 2646 2494 1609 1080 3754
6. Jevgeņijs Stadņiks Rīgas Rīnūžu ģimnāzija 6. klase 11512 2196 2213 2103 2239 2761
7. Jūlija Vaikute Rīgas 34.vidusskola 5.klase 11206 2265 2067 1887 2223 2764
8. Kārlis Zeidaks Rīgas Angļu ģimnāzija 4.klase 10075 2195 1782 1720 1531 2847
9. Jūlia Zilbere Rīgas 34.vidusskola 5.klase 9525 1786 1902 1393 1612 2832
10. Karolīna Buceneka Rīgas Purvciema vidusskola 5.klase 9411 1811 2175 1618 1647 2160
11. Aleks Augusts Strazdiņš Rīgas 84.vidusskola 4.klase 9139 2124 1439 1467 1454 2655
12. Kristers Stūris Smiltenes Trīs pakalnu sākumskola 5.klase 9098 2085 1885 1057 637 3434
13. Andijs Ločmelis Alūksnes novada vidusskola 6. klase 8645 2047 1790 1616 887 2305
14. Jānis Kāposts Smiltenes Trīs pakalnu sākumskola 5.klase 8541 2064 2410 1178 1043 1846

7.-12.klašu grupa- meitenes

Ranking Name School/team Class Result 1. 2. 3. 4. 5.
1. Aleksandra Timofejeva Rīgas Valsts 2.ģimnāzija 10. klase 14882 3162 2998 2969 2529 3224
2. Sandra Siliņa Cēsu Valsts ģimnāzija 8. klase 13562 2803 3026 2091 2223 3419
3. Anna Ivanovska Rīgas Valsts 3.ģimnāzija 9. klase 12980 2325 2671 2231 2429 3324
4. Madara Siliņa Cēsu Valsts ģimnāzija 11. klase 12207 2469 2506 2174 2147 2911
5. Linda Meijere Valmieras 36.arodvidusskola 10. klase 11031 2259 2266 1528 1869 3109
6. Beate Velpe Smiltenes ģimnāzija 9. klase 9195 1362 2072 1198 1495 3068
7. Monta Meijere Valmieras 36.arodvidusskola 11. klase 9063 1782 2020 1145 1439 2677
8. Zane Liepiņa Rīgas 25.vidusskola 9. klase 8459 1468 1650 1219 1441 2681
9. Annija Zariņa Cēsu Valsts ģimnāzija 9. klase 7745 1145 981 1087 1525 3007
10. Sabīne Kuprovska Rīgas 25.vidusskola 12. klase 7625 1266 1372 858 1507 2622
11. Dasha Pivina Rīgas Sergeja Žoltoka vidusskola 10. klase 6743 1807 1907 677 1058 1294
12. Linda Anna Jekabsone Ata Kronvalda Durbes vidusskola 8. klase 6575 1025 1226 993 1087 2244
13. Elīza Elizabete Pavlova Rīgas 25.vidusskola 7. klase 5680 841 1520 678 883 1758
14. Evelīna Kalniņa Alūksnes novada vidusskola 8. klase 5436 992 1623 709 1039 1073

7.-12.klašu grupa- zēni

Ranking Name School/team Class Result 1. 2. 3. 4. 5.
1. Aleksandrs Semjonovs Rīgas 66. speciālā vidusskola 7. klase 23431 4761 4308 5542 4358 4462
2. Pauls Pencis Jūrmalas 1.ģimnāzija 9. klase 19041 3873 3837 3251 4019 4061
3. Rihards Bekasovs Rīgas 25.vidusskola 7. klase 18937 4012 4244 3027 3554 4100
4. Renāts Tutiņš Cēsu Valsts ģimnāzija 12. klase 16278 3359 3577 2267 3341 3734
5. Deniss Ozerskis Pamatskola "Harmonija" 8. klase 15939 3358 3034 3516 2940 3091
6. Andris Barviks Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 10. klase 13011 2359 2573 1993 2229 3857
7. Lorens Kaužēns Rīgas 25.vidusskola 7. klase 11000 1784 3084 1150 1527 3455
8. Reinis Millers Rīgas 25.vidusskola 7. klase 9076 1764 2293 1138 1345 2536
9. Rainers Hermanovskis Smiltenes ģimnāzija 9. klase 8880 1399 2191 643 983 3664
10. Jānis Meziels Smiltenes ģimnāzija 9. klase 8849 1727 2607 528 782 3205
11. Tomass Ozols Smiltenes ģimnāzija 9. klase 8829 1713 2212 529 1239 3136
12. Oskars Jaunslavietis Alūksnes novada vidusskola 10. klase 7935 1242 1906 683 1039 3065
13. Arturs Zebins Smiltenes ģimnāzija 9. klase 6391 711 1550 484 956 2690
14. Edgars Liepins Rīgas 25.vidusskola 12. klase 5657 1019 981 887 720 2050

Veterāni- sievietes

Ranking Name School/team Class Result 1. 2. 3. 4. 5.
1. Evija Ungure Latvijas Universitāte Pieaugušais 14796 3153 3342 2335 2584 3382
2. Anita Kozlovska Valkas ģimnāzija Pieaugušais 13238 2336 2743 2242 2648 3269
3. Guntra Pakule   Pieaugušais 12766 2791 2882 1231 1934 3928
4. Agra Jērica Kalētu pamatskola Pieaugušais 11990 2352 2311 1742 2598 2987
5. Līga Krūmiņa Alūksnes novada vidusskola Pieaugušais 11540 1974 2188 2350 2142 2886
6. Dzidra Šterna Krotes Kronvalda Ata pamatskola skolotājs 10125 1533 1899 1542 2175 2976
7. Vija Ciekure Rīgas 62. vidusskola Pieaugušais 9680 1849 1891 1408 1831 2701
8. Diāna Siliņa Cēsu Valsts ģimnāzija skolotājs 8251 1537 1500 1152 1346 2716
9. Inita Lāce Alūksnes novada vidusskola Pieaugušais 8030 1433 1708 1371 1562 1956
10. Olga Lucika Rīgas Herdera vidusskola Pieaugušais 7394 1059 1300 1028 1707 2300

Veterāni- vīrieši

Ranking Name School/team Class Result 1. 2. 3. 4. 5.
1. Raivis Ogorodovs Lizuma vidusskola Pieaugušais 18643 4480 3437 3191 4411 3124
2. Ainars Mirkss Rīgas 66. speciālā vidusskola Pieaugušais 16293 2990 3036 2644 3399 4224
3. Ēriks Ivanovskis Rīgas 25.vidusskola Pieaugušais 16185 3765 3255 2835 3256 3074
4. Pēteris Ciekurs Rīgas Tehniskā Universitāte Pieaugušais 11384 2347 2481 1477 2194 2885
5. Juris Arājs O.Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskola Pieaugušais 7635 1115 1306 1108 1578 2528
6. Mihails Zilbers Rīgas 34.vidusskola Pieaugušais 7505 1361 1514 1072 1379 2179
7. Oskars Pencis Jūrmalas 1.ģimnāzija Pieaugušais 7469 1195 1359 711 1257 2947


LATVIJAS FINĀLA 

2016.gada 1.aprīlī

PASĀKUMU DARBA KĀRTĪBA

Laiks

Pasākums

Telpa

10:00-11:00

Sacensību dalībnieku, skolotāju ierašanās

 

11:00-11:10

Starptautiskā turnīra „Rēķini galvā” Latvijas fināla atklāšana

Svinību zālē

11:10-11:30

Iesildīšanās RĒĶINI GALVĀ Latvijas fināls 1.-3.klase, 7.-12.klase ZĒNI un 4.-6.klase

 

Pusdienas

  • veterāni vīrieši, 
  • 7.-12.klase meitenes,
  • veterāni sievietes.

26., 28. un 29. kabinetā

 

 

Skolas ēdnīcā

11:30-12:20

Sacensības RĒĶINI GALVĀ Latvijas fināls (PIECCĪŅA):

  • 1.-3.klase, 
  • 7.-12.klase ZĒNI,
  • 4.-6.klase.

 

 Pusdienas

  • veterāni vīrieši, 
  • 7.-12.klase zēni un 
  • veterāni sievietes

26., 28. un 29. kabinetā. Svinību zālē sacensību laikā tie, kas nepiedalās sacensībās un ir paēduši pusdienas, vēro tiešraidē dalībnieku rezultātus

 


Skolas ēdnīcā

12:20-12:30

Starpbrīdis

 

12:30-12:40

Iesildīšanās RĒĶINI GALVĀ Latvijas fināls veterāni vīrieši, 7.-12.klase zēni un veterāni sievietes iesildīšanās

 

Pusdienas

  • 1.-3.klase, 
  • 7.-12.klase zēni un 
  • 4.-6.klase.

26., 28. un 29. kabinetā

 

 

 

Skolas ēdnīcā

12:40-13:30

Sacensības RĒĶINI GALVĀ Latvijas fināls (PIECCĪŅA): 

  • veterāni vīrieši, 
  • 7.-12.klase MEITENES,
  • veterāni sievietes .

 

 

Pusdienas

  • 1.-3.klase, 
  • 7.-12.klase meitenes,
  • 4.-6.klase

26., 28. un 29. kabinetā. Svinību zālē sacensību laikā tie, kas nepiedalās sacensībās un ir paēduši pusdienas, vēro tiešraidē dalībnieku rezultātus

 

Skolas ēdnīcā

13:30-13:50

Kafijas pauze

Svinību zālē

13:50-14:20

Apbalvošana

Svinību zālē






































LATVIJAS FINĀLISTI- 2016:

1.-3. klašu grupa:

Ranking Name School/team Class Points 1. 2. 3.
1. Sebastians Eduards Ivanovskis Rīgas 25.vidusskola 3.klase 22268 10562 10808 11460
2. Sendija Vasilevska Rīgas 25.vidusskola 3.klase 15225 7581 7189 7644
3. Beata Estere Mactama Ventspils Centra pamatskola 3.klase 12516 5963 5359 6553
4. Henrijs Lācis Ventspils Centra pamatskola 3.klase 12396 4812 6224 6172
5. Alekss Petrovs Ventspils Centra pamatskola 3.klase 11990 3870 5922 6068
6. Peteris Dzerins Rīgas 25.vidusskola 3.klase 11408 3225 4569 6839
7. Reinis Jēkabsons Rīgas 25.vidusskola 3.klase 11193 4870 4996 6197
8. Elisa Hanna Štamere Ventspils Centra pamatskola 3.klase 10718 4959 5277 5441
9. Anna Ugaine Rīgas Pļavnieku pamatskola 3.klase 10570 4156 5285 5285
10. Līva Mazuļčika Ventspils Centra pamatskola 3.klase 9912 3427 4760 5152
11. Endžija Evelīna Valdmane Ventspils Centra pamatskola 3.klase 9467 3471 4444 5023
12. Gustavs Tīrmanis Ventspils Centra pamatskola 3.klase 9310 3358 4396 4914
13. Marta Borherta Ventspils Centra pamatskola 2.klase 9279 0 4621 4658
14. Mārcis Mustermanis Rīgas 25.vidusskola 3.klase 9105 3572 4003 5102


4.-6. klašu grupa:
Ranking Name School/team Class Points 1. 2. 3.
1. Voicehs Ivanovskis Rīgas 25.vidusskola 4.klase 23283 11819 11146 11464
2. Dāvis Apfelbaums Ventspils Centra pamatskola 4.klase 17527 6068 8477 9050
3. Jānis Jaunzems Rīgas 84.vidusskola 4.klase 14983 6535 7426 7557
4. Renārs Liepiņš O.Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskola 4.klase 14534 6118 6696 7838
5. Gvido Šnuka Rīgas 47.vidusskola 4.klase 13095 4343 7104 5991
6. Jevgeņijs Stadņiks Rīgas Rīnūžu ģimnāzija 6. klase 12687 5815 6379 6308
7. Kārlis Zeidaks Rīgas Angļu ģimnāzija 4.klase 12631 4641 5997 6634
8. Jūlija Vaikute Rīgas 34.vidusskola 5.klase 11938 5296 5746 6192
9. Jūlia Zilbere Rīgas 34.vidusskola 5.klase 11695 5241 5704 5991
10. Kristers Stūris Smiltenes Trīs pakalnu sākumskola 5.klase 11658 5423 5950 5708
11. Karolīna Buceneka Rīgas Purvciema vidusskola 5.klase 11505 5408 5265 6097
12. Aleks Augusts Strazdiņš Rīgas 84.vidusskola 4.klase 10433 3032 4817 5616
13. Andijs Ločmelis Alūksnes novada vidusskola 6. klase 9916 3352 5110 4806
14. Jānis Kāposts Smiltenes Trīs pakalnu sākumskola 5.klase 9788 5013 4452 4775

7.-12.klašu grupa- meitenes:
Ranking Name School/team Class Points 1. 2. 3.
1. Aleksandra Timofejeva Rīgas Valsts 2.ģimnāzija 10. klase 17155 5999 9431 7724
2. Sandra Siliņa Cēsu Valsts ģimnāzija 8. klase 14525 7133 7392 7128
3. Anna Ivanovska Rīgas Valsts 3.ģimnāzija 9. klase 13788 5376 6714 7074
4. Madara Siliņa Cēsu Valsts ģimnāzija 11. klase 12369 5231 7138 5135
5. Linda Meijere Valmieras 36.arodvidusskola 10. klase 10957 2898 6079 4878
6. Zane Liepiņa Rīgas 25.vidusskola 9. klase 10844 4019 5843 5001
7. Annija Zariņa Cēsu Valsts ģimnāzija 9. klase 10552 3198 5601 4951
8. Beate Velpe Smiltenes ģimnāzija 9. klase 10435 5017 5418 4925
9. Sabīne Kuprovska Rīgas 25.vidusskola 12. klase 10063 4827 5236 4262
10. Elīza Elizabete Pavlova Rīgas 25.vidusskola 7. klase 9611 4881 4730 3600
11. Linda Anna Jēkabsone Ata Kronvalda Durbes vidusskola 8. klase 9489 3894 4577 4912
12. Evelīna Kalniņa Alūksnes novada vidusskola 8. klase 9350 4688 4662 4154
13. Kristiāna Bērtiņa Siguldas Valsts ģimnāzija 12. klase 9200 4286 4914 0
14. Dasha Pivina Rīgas Sergeja Žoltoka vidusskola 10. klase 9098 3411 5687 2902

7.-12. klašu grupa- zēni:
Ranking Name School/team Class Points 1. 2. 3.
1. Aleksandrs Semjonovs Rīgas 66. speciālā vidusskola 7. klase 31899 15177 16722 13253
2. Rihards Bekasovs Rīgas 25.vidusskola 7. klase 24555 10180 14375 9938
3. Pauls Pencis Jūrmalas 1.ģimnāzija 9. klase 23961 10340 13621 8988
4. Deniss Ozerskis Pamatskola "Harmonija" 8. klase 22748 9723 13025 9015
5. Renāts Tutiņš Cēsu Valsts ģimnāzija 12. klase 21452 9359 12093 8496
6. Lorens Kaužēns Rīgas 25.vidusskola 7. klase 16352 6361 9991 6236
7. Andris Barviks Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 10. klase 15753 0 8238 7515
8. Rainers Hermanovskis Smiltenes ģimnāzija 9. klase 13269 4178 7159 6110
9. Jānis Meziels Smiltenes ģimnāzija 9. klase 13052 3059 7183 5869
10. Reinis Millers Rīgas 25.vidusskola 7. klase 11851 4168 6015 5836
11. Tomass Ozols
Smiltenes ģimnāzija 9. klase 10501 3690 5328 5173
12. Oskars Jaunslavietis Alūksnes novada vidusskola 10. klase 10378 3873 5803 4575
13. Arturs Žēbins
Smiltenes ģimnāzija 9. klase 9928 2549 5753 4175
14. Edgars Liepiņš Rīgas 25.vidusskola 12. klase 8877 3158 5305 3572


Veterāni- sievietes:
Ranking Name School/team Class Points 1. 2. 3.
1. Guntra Pakule
Pieaugušais 17946 9246 8700 7405
2. Anita Kozlovska Valkas ģimnāzija Pieaugušais 17103 8440 8663 7449
3. Evija Ungure Latvijas Universitāte Pieaugušais 16431 7849 0 8582
4. Egita Kamarūte Vidzemes augstskola Pieaugušais 16278 7455 8823 6983
5. Agra Jērica Kalētu pamatskola Pieaugušais 15217 6322 8563 6654
6. Līga Krūmiņa Alūksnes novada vidusskola Pieaugušais 15171 5545 8178 6993
7. Dzidra Šterna Krotes Kronvalda Ata pamatskola skolotājs 12573 5734 6839 5502
8. Tatjana Sivačova Rīgas 47.vidusskola Pieaugušais 11992 5315 6511 5481
9. Ludmila Gerasimova Rīgas 72.vidusskola Pieaugušais 11052 5342 4631 5710
10. Andra Ivanovska Rīgas 25.vidusskola Pieaugušais 10492 5211 5268 5224
11. Diāna Siliņa Cēsu Valsts ģimnāzija skolotājs 10228 4617 4968 5260
12. Olga Lucika Rīgas Herdera vidusskola Pieaugušais 10069 4893 5176 4509
13. Vija Ciekure Rīgas 62. vidusskola Pieaugušais 9875 4846 1514 5029
14. Inita Lāce Alūksnes novada vidusskola Pieaugušais 9717 4575 5142 4153


Veterāni- vīrieši:
Ranking Name School/team Class Points 1. 2. 3.
1. Ēriks Ivanovskis Rīgas 25.vidusskola Pieaugušais 21201 8905 12296 8707
2. Ainars Mirkss Rīgas 66. speciālā vidusskola Pieaugušais 18314 7551 10127 8187
3. Oskars Radzins Cēsu Valsts ģimnāzija Pieaugušais 13023 5495 6913 6110
4. Pēteris Ciekurs Rīgas Valsts 2.ģimnāzija Pieaugušais 12906 5782 0 7124
5. Raivis Ogorodovs Lizuma vidusskola Pieaugušais 11028 11028 0 0
6. Aigars Ignatjevs Rīgas 28.vidusskola Pieaugušais 9723 4655 5068 4603
7. Juris Arājs O.Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskola Pieaugušais 9469 3683 4695 4774
8. Mihails Zilbers Rīgas 34.vidusskola Pieaugušais 8251 3774 4272 3979
9. Andis Ogorodovs Lizuma vidusskola Pieaugušais 7905 0 0 7905
10. Viktors Shpačenko
Pieaugušais 7559 7559 0 0
11. Ilmārs Rutks Ogresgala pamatskola Pieaugušais 6537 0 3718 2819
12. Arturs Teihmanis Privātā vidusskola "Patnis" Pieaugušais 6342 2334 4008 0
13. Oskars Pencis Jūrmalas 1.ģimnāzija Pieaugušais 6091 0 6091 0
14. Lauris Ločmelis Smiltenes ģimnāzija Pieaugušais 3427 0 0 3427



Sacensības norisinās 3 etapos:
 
I etaps.  Latvijas kārta.  
Izlases triatlons.
04.01.2016  - 30.01.2016   / atvērts 8.00 līdz 23.59 /
08.00 -23.59
 
II etaps. Latvijas kārta.  
Labvēlīgais triatlons.
01.02.2016 - 20.02.2016  / atvērts 8.00 līdz 23.59 / 08.00 -23.59
 
III etaps.  Latvijas kārta. 
Statiskais triatlons.
22.02.2016  - 12.03.2016  / atvērts 8.00 līdz 23.59 /08.00 -23.59
 
LATVIJAS FINĀLS. Pieccīņa.
01.04.2016   (11.10 - 15.00)
Rīgas 28.vidusskolā


Pieccīņas disciplīnas:

GRUPA 1.-3.KLASES
Saskaitīšana   
Atņemšana  
Saskaiti- atņemšana  
Salīdzināšana   
Ailīšu aizpildīšana   
 
GRUPA 4.-6.KLASES:
Saskaitīšana (Natural) (Sprint) 
Atņemšana (Natur) 
Reizināšana (Natur) 
Dalīšana (Natur) 
Salīdzināšana (Natur)  
 
GRUPA 7.-12.KLASES, VETERĀNI 
Saskaitīšana (Veseliem) (Sprint) 
Atņemšana (Natur)(Normal) 
Reizināšana (Decimāldaļas) (Sprint) 
Dalīšana (Veseliem) (Normal) 
Salīdzināšana (Natur) (Normal)