Sīkfaili un personas informācijas apstrāde Miksikē

Mācību vide Miksike ir izglītības vietne (Miksike).

Ja reģistrēsities, tiks savākti minimālie personas dati. Tie ir nepieciešami, lai piedalītos mācību pasākumos. Nepieciešama šāda informācija: vārds, skola, klase.

 Miksike izmanto tā dēvētās sīkdatnes, kas ļauj Miksike serverim strādāt sesijās. Sesijas ļauj Miksike serverim atcerēties jūs, kamēr jūs pārvietojaties no vienas lapas uz otru. Sesijas “sīkdatnes” informācija tiek automātiski izdzēsta no servera pēc sesijas beigām, un šī informācija vairs netiek izmantota.

 Miksike nedalās ar savu lietotāju personas datiem ar trešajām personām, izņemot likumos noteiktos gadījumus. Miksike neapkopo savu lietotāju personas datus no trešajām personām. Lietotāju personīgie dati tiek šifrēti un saglabāti Miksikes serverī. Mēs strādājam, lai ieviestu SSL sertifikātu.

 Lietotāju personīgie dati tiek izmantoti, lai publicētu sacensību rezultātus, kas ir notikuši vai notiek Miksikē. Tiek publicēts vārds, skola un klase.

 Saskaņā ar Eiropas Savienības personas datu aizsardzības noteikumiem jaunietis līdz 14 gadu vecumam var izveidot kontu Miksikes mācību vidē tikai ar sava likumīgā pārstāvja (piemēram, mātes, tēva) klātbūtni un atļauju.

Noklikšķinot uz “Reģistrācija!” pogas, reģistrācijas lapā apstiprina, ka šie nosacījumi ir izpildīti. Miksike pieļauj, ka skolotāji, kuri izveido kontu Miksike saviem skolēniem, kas jaunāki par 14 gadiem, to veicot pēc bērna likumīgā pārstāvja piekrišanas.

 Ja lietotāji un lietotāju, kas jaunāki par 14 gadiem, likumīgie pārstāvji, nevēlas redzēt savu vārdu rezultātu tabulās, tad sava konta informācijā ir iespēja mainīt lauku uz ”Slēpts” (bez pēdiņām). Ja notiek jauna reģistrācija, tad var izmantot to pašu paņēmienu - vārda laukā ierakstot "Slēpts".


Ja jums nepieciešama palīdzība esošo datu mainīšanai / dzēšanai, lūdzu, sazinieties ar miksike.lv administratoriem ignace@inbox.lv 
Mēs būsim  priecīgi jums palīdzēt.